Emillin tiimi

 

Christian Alopaeus

Product Owner 

Finance

Internationalization

christian@ilonait.fi

+358 400 412 158

Risto Korhonen

Sales & Channel Management
Partner Networks
risto@ilonait.fi
+358 40 505 76 55

Teemu Moilanen

Pedagogic Design
Trainer Management
Content Producer
teemu@ilonait.fi
+358 40 522 2051

Andrei Kolmakow

Technical liason

API:s, GDPR

andrei@ilonait.fi

+358 45 129 4657

Ilkka Halava

Advisor

Customer Strategy Implementation

ilkka@ilonait.fi

Niko Kyllönen

Content Producer
niko@ilonait.fi

Vlad Bondarenko

Head of UI&UX development
(Difogic)

Maj-Britt Kentz

Service Design
Pedagogic Design
Content Management
maj-britt@ilonait.fi
+358 45 630 6303

 

Ota yhteyttä ja tilaa myös uutiskirje!

Ota reippaasti yhteyttä. Pyrimme jatkuvasti kehittämään Emill-palvelua ja haluamme kuulla ideoitasi.

Tietosuojaseloste

Emill by Ilona IT Oy | Y-tunnus: 2319462-9

Verotunnus: FI 23194629

Technopolis Ruoholahti 2, 2 krs.

Energiakuja 3, 00180 Helsinki / puh. 0207 191 510,

Tietosuojaseloste: https://ilonait.fi/privacy

©2021 Emill

  • Facebook
  • Instagram